Pierwszy w Polsce magazyn w formie bloga w całości poświęcony mikrokomputerom Sinclair, a w szczególności ZX Spectrum. Dla wszystkich, dla których legenda nigdy nie umrze... SPECTRUM RULEZ!!!
Blog > Komentarze do wpisu
AKCJA - REAKCJA

Heh, jakkolwiek głupawo by to nie brzmiało - oferta jest prosta:

"JA PROMUJE CIEBIE, TY PROMUJESZ MNIE"

każdy kto chciałby znaleźć link do swojej strony w moich dwóch blox'ach, a z jakiegoś powodu jeszcze go tu nie ma (lub w inny sposób nigdy by się tu nie znalazł), może go otrzymać na następujących prostych zasadach:

 1. Ja umieszczam link do Twojej strony u mnie (na 2 bloxach), Ty umieszczasz linki do moich 2. stron u siebie, bez dodatkowych niż poniższe zobowiązań.
 2. Istotą jest wymiana czytelników - strony na które potrafi nikt nie zaglądać przez dzień lub co gorsza dwa - nie będą promowane. Zadowalającą dla mnie ilością jest kilkanaście osób dziennie.
 3. W przypadku dużej ilości chętnych, wybiorę te oferty, z których (po okresie próbnym) będzie największa ilość odwiedzin.

Chętnych proszę o informacje z ADRESEM STRONY i jakimś kontaktem (mail, gg, tlen) w komentarzach, lub na numer GG lub TLEN - nawet jeśli jestem niedostępny.

Z pozdrowieniami,

poniedziałek, 30 maja 2005, pgieruszynski

Polecane wpisy

 • Sinclair w sieci - polskie www - cz. II

  8bit - interfejsy i przeróbki dla każdego Jak sama nazwa wskazuje jest to strona traktująca o przeróbkach i wszelkiego rodzaju interfejsach do ZX Spectrum i pod

 • Intro

  Witam po długiej przerwie, spowodowanej nawałem obowiązków, sesją i ogólnym bezczasem. Mam nadzieję, że teraz uda mi się w miarę regularnie coś tutaj zamieszcza

 • Sinclair w sieci - polskie www - cz. I

  Wbrew pozorom, nie będzie to artykuł o łączeniu Spectrumów w sieć, tylko przegląd witryn www poświęconych tematyce ZX Spectrum - na razie skupię się na polskich

ZX Certified webmaster

Na licencji Creative Commons
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, wszystkie materiały na stronie są dostępne na polskiej licencji Creative Commons